Расписание занятий

Расписание факультативных занятий в первом полугодии 2021/2022 учебного года

02.09.2021
развернуть

Расклад

факультатыўных заняткаў

дзяржаўнай установы адукацыі “Сакаўшчынскі навучальна-

педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа імя В.А.Каваленкі”

 на 1-е паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

Дзень тыдня

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Пачатак работы

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Кабінет

Панядзелак

4

Вытокі роднай мовы

13.50

Бацян І.У.

3

8

Гэты няпросты просты сказ

14.50

Гарбачэўская Л.І.

9

10

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

14.50

Чэрнік М.В.

5

Аўторак

5

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

13.50

Чэрнік М.В.

4

6

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

14.50

Чэрнік М.В.

6

Серада

7

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

14.50

Макрыцкая Я.В.

1

Чацвер

7

Слова ў тэсце

14.50

Гарбачэўская Л.І.

1

9

Паўтараем матэматыку

14.50

Гішман С.І.

2

11

Паўтараем матэматыку

14.50

Журкевич Л.І.

8

Пятніца

2

Вытокі роднай мовы

12.55

Кадырка І.Д.

10

6

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

13.50

Макрыцкая Я.В.

6

10

Лексіка-граматычны практыкум

14.50

Казека Т.І.

5

 

свернуть

График проведения классных часов в первом полугодии 2021/2022 учебного года

02.09.2021
развернуть

Графік 

правядзення класных гадзін

у першым паўгоддзі 2021/2022 навучальнага года

ў дзяржаўнай установе адукацыі

 “Сакаўшчынскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-

сярэдняя школа імя В.А.Каваленкі”

 

Дзень тыдня

Клас

Класны

кіраўнік

Час

правядзення

кабінета

Панядзелак

5

Казека Т.І.

13.45

4

Чацвер

2

Кадырка І.Д.

12.45

10

3,4

Бацян І.У.

12.45

3

Пятніца

7

Багуслаўская А.Г.

14.40

2

8,9

Гарбачэўская Л.І.

14.40

9

10

Чэрнік М.В.

14.40

5

6

Журкевіч Л.І.

14.40

6

11

Макрыцкая Я.В.

14.40

8

свернуть

График проведения классных часов во втором полугодии 2020/2021 учебного года

08.01.2021
развернуть

Графік 

правядзення класных гадзін

у другім паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

ў дзяржаўнай установе адукацыі

 “Сакаўшчынскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-

сярэдняя школа імя В.А.Каваленкі”

 

Дзень тыдня

Клас

Класны

кіраўнік

Час

правядзення

кабінета

Панядзелак

2

Бацян І.У.

12.45

3

5

Журкевіч Л.І.

13.45

6

Серада

4

Казека Т.І.

13.45

4

Чацвер

1

Кадырка І.Д.

12.45

д/с

3

Масленнікава Т.А.

13.45

10

8

Шарко А.Р.

 

14.40

9

Пятніца

6

Багуслаўская А.Г.

13.45

2

7

Гарбачэўская Л.І.

13.45

1

9

Чэрнік М.В.

14.40

5

10

Макрыцкая Я.В.

15.35

8

свернуть

Расписание факультативных занятий во втором полугодии 2020/2021 учебного года

08.01.2021
развернуть

Дзень тыдня

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Пачатак работы

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Кабінет

Панядзелак

1

Рашэнне тэкставых задач

12.45

Кадырка І.Д.

д/с

Аўторак

4

Мая Айчына

13.45

Кадырка І.Д.

11

5

Кладовая слов русского языка

13.45

Багуслаўская А.Г.

6

8

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

15.35

Макрыцкая Я.В.

8

9

Паўтараем матэматыку

14.40

Журкевіч Л.І.

6

Серада

5

Кладовая слов русского языка

13.45

Багуслаўская А.Г.

6

6

Падарожжа па геаграфічнай карце

14.40

Макрыцкая Я.В.

8

9

Складаны сказ без складанасці

14.40

Гаспарэвіч Г.Г.

9

Чацвер

3

Па прыступках здаровага харчавання

12.45

(1,3 дзень месяца)

Масленнікава Т.А.

10

3

Язык родной, дружи со мной

12.45

(2,4 дзень месяца)

Масленнікава Т.А.

10

6

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

14.40

Макрыцкая Я.В.

8

9

Прафесія маёй мары

14.40

Чэрнік М.В.

5

Пятніца

1

Мая Айчына

11.50

Кадырка І.Д.

д/с

5

Гэты загадкавы Старажытны свет

13.45

Чэрнік М.В.

5

Субота

10

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

9.00

Чэрнік М.В.

5

свернуть

Расписание учебных занятий на второе полугодие 2020/2021 учебного года

08.01.2021
развернуть

Расписание факультативных занятий

развернуть

Расклад

факультатыўных заняткаў

дзяржаўнай установы адукацыі “Сакаўшчынскі навучальна-

педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа імя В.А.Каваленкі”

 на 2-е паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Дзень тыдня

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Пачатак работы

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Кабінет

Панядзелак

1

Па прыступках здаровага харчавання

12.55

Бацян І.У.

д/с

2

Таямніцы гукаў і літар

12.55

Гардынец С.І.

3

6

Падарожжа па геаграфічнай карце

14.50

Макрыцкая Я.В.

8

Аўторак

7

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

14.50

Абрамчык Н.В.

8

9

Паўтараем матэматыку

14.50

Журкевіч Л.І.

6

Серада

4

Я, энергія і акружаючае  асяроддзе

13.50

Кадырка І.Д.

11

9

Складаны сказ без складанасці

14.50

Шарко А.Р.

9

Чацвер

11

Паўтараем матэматыку

8.00

Журкевіч Л.І.

6

2

Рашэнне тэкставых задач

12.55

Гардынец С.І.

3

3

Я, энергія і акружаючае  асяроддзе

12.55

Масленнікава Т.А.

10

4

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

12.55

Кадырка І.Д.

11

5

Кладовая слов русского языка

13.50

Багуслаўская А.Г.

6

5

Гэты загадкавы Старажытны свет

13.50

Чэрнік М.В.

5

9

Маё прафесійнае будучае

14.50

Абрамчык Н.В.

9

Пятніца

6

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

13.50

Абрамчык Н.В.

9

8

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

14.50

Абрамчык Н.В.

4

свернуть

График проведения классных часов

развернуть

Графік 

правядзення класных гадзін

у другім паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

ў дзяржаўнай установе адукацыі

 “Сакаўшчынскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-

сярэдняя школа імя В.А.Каваленкі”

 

Дзень тыдня

Клас

Класны

кіраўнік

Час

правядзення

кабінета

Аўторак

8

Чэрнік М.В.

14.40

5

11

Журкевіч Л.І.

15.35

6

Пятніца

1

Бацян І.У.

11.50

д/с

2

Гардынец С.І.

12.45

3

3

Масленнікава Т.А.

12.45

10

4

Кадырка І.Д.

12.45

11

 

5

Багуслаўская А.Г.

13.45

1

6

Гарбачэўская Л.І.

14.40

1

7

Шарко А.Р.

 

14.40

9

9

Макрыцкая Я.В.

14.40

8

 

свернуть

Расписание учебных занятий на второе полугодие 2019/2020 учебного года

развернуть

График работы объединений по интересам

развернуть

График

работы объединений по интересам  

ГУО «Саковщинский учебно-педагогический комплекс детский сад-

средняя школа имени В.А. Коваленко»

 на второе полугодие 2019/2020 учебного года

 

Название объединений по интересам

Руководитель

День недели, время

 Место проведения

1

«Юный орнитолог»

Макрицкая Я.В.

Вторник

14.40 – 15.25

Суббота

1,3 неделя месяца

09.00-09.45

09.55-10.40

Кабинет 8

2

«Вытокі»

Черник М. В.

Четверг

14.40 – 15.25

Суббота

2,4 неделя месяца

09.00-09.45

09.55-10.40

Кабинет 5, музей

3

«Юный инспектор движения»

Журкевич Л.И.

Среда

14.40 – 15.25

Суббота

1,3 неделя месяца

12.00 – 12.45

12.55 – 13.40

Кабинет 6

4

«Диалог»

Видевич В.К., руководитель объединения ЦТДиМ

Суббота

09.00 – 10.30

10.40 – 12.10

Кабинет 1

 

 

свернуть